אחים מקאלדה - אודות

אודות

אחים מקאלדה בע"מ

חומרי גינון חקלאות והדברה,אביזרי צנרת שרברבות וציוד,דשנים וחומרי דישון שירות מקצועי ואמין

גינון, אספקה ושירותים חקלאיים.

 

חברת אחים מקאלדה עוסקת במסחר כללי והינה קבוצה אשר נמצאת בשליטתה כמה חברות גדולות , חברת ראם אפ שעוסקת ביבוא ושירות למלגזות , טרקטורים , חברת אחים מקאלדה וחברת אלמקאלדה שתחום העיסוק שלה הינו בשטחים.

החברה עוסקת בתחום של חומרי הדברה חקלאיות ודשנים כימיים, ואת כל תשומות ייצור חקלאי בקנה אחד עם הבטיחות של הסביבה בכלל והסביבה סביב ענף החקלאות. 
החברה נוסדה בשנת השבעים, שהחלה את פעילותה בתנאים קשים מאוד, החלה לספק מוצרים באיכות גבוהה במחירים תחרותיים וזאת כאתגר העומד בפני החברה. 
מטרת החברה וכחלק מיעדיה הינו להיות קרוב יותר למציאות של החקלאי ,ועוסקת תחת המטרייה של החוקים שהוטלו על ידי משרד החקלאות והינה אחת החברות הראשונות שתרמו למציאת חלופות לראשונה לעקר את הקרקע.
 
עיקר אמינות החברה מבוסס על האמינות שלה עם רשתות גדולות של ספקים וסוחרים בחומרים חקלאיים בכל רחבי המדינה ומשתפת פעולה עימם בביטחון ובאיכות גבוהה.
 
יש ברשות החברה  קבוצה מקצועית של מהנדסים המתמחים ברחבה חקלאית בכל התחומים המבוססים על המומחיות שסופקה על ידי החברה מכוח של התמודדות עם מספר רב של חברות הדברה מקומיות וזרות. 
החברה מתגאה כי היא הינה חברה לאומית מקצועית התומכת בכלכלה הלאומית ומשווקת טכנולוגיה חקלאית מתקדמת .
הסוכנויות העיקריות שמשווקת החברה הינם: פעולות סוכנות Agri, Janejar פלסטיק, Jonder להשקיה וטפטוף, חברה תמה שמספקת כל סוגי החוטים, Inc Dshanim חברת הדשנים Havakimkalm, Inc Agrka, אגן חברה, חברת ספינים, חברת Mkhchim, Inc Trciss, חברה מאוד גדות, seedtechnology, Inc רימי, FMC לוקסמבורג Company, Inc, חברת Agrocoimx, ביו, תבור , חומרי הדברה אורגניות בע"מ Duquedam.

צור קשר
שם
טלפון
דואר אלקטרוני
נושא
האתר והבעלים שלו לא יהיו אחראים בגין כל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש בו
אחים מקאלדה בע"מ